Applying silicone on molding door trim with caulking gun tool

Akdoğan Temizlik Dış Cephe Silikonlama – 2022 Silikonlama Fiyatları – İzmir Dış Cephe Silikonlama

İzmir Dış Cephe Silikonlama

Silikon cephe kaplama, alüminyum ve cam ile uygulanabilmektedir. Silikon cephe sisteminin uygulanacağı yapıdan alınan ölçülere göre hazırlanacak projeye uygun kesim, kanal gibi işlemler yapılır. Giydirme yapılacak binanın özelliklerine göre ayarlı alüminyum profiller asılır. Bu noktadan sonra alüminyum ile camların birleştirilmesi tamamlanır. Bu yapıştırma uygulanırken silikonlu ve uygun standartlarda fitiller uygulanır. Bu cephelerde gizli açılır pencere kanatları da kullanılmaktadır.

Silikon cephe imalatında en önemli husus camın yapıştırma işlemidir. Camlar özel silikon ile tozsuz, kuru bir ortamda yapıştırılmalıdır. Silikon cephe kaplama ile birbirinden şık dış cepheler oluşturmak mümkündür. Farlı renk ve ebattaki çeşitlerden binaya en uygun olanı seçilerek kolay bir şekilde uygulanmaktadır.

Silikon Cephe Uygulamaları

İnşaat sektörü sürekli olarak her sene gelişmekte olan bir sektördür, yaşam şartlarının değişmesi ve nüfus artışına bağlı olarak her geçen gün yeni yapıların inşaatı ve tadilatı daha da artmaya devam etmektedir. Silikon Cepheler Özellikle gelişen sektörde dış cephe uygulamaları oldukça çok talep görmektedir. Dış cephe hem görüntü hem de ısı yalıtımı ve uzun süre dayanan yapısı ile tercih sıralamasına girmektedir. Dış cephelerin son zamanlarda popüler ürünlerinden birisi haline gelen slikon dış cephe uygulamaları özellikle firma ve şirketler tarafından çok fazla tercih edilmektedir.

Silikon Cephe Uygulamaları ve Çeşitleri

  • Dış görünüşe ve sadeliğe önem veren kişilerin tercihi olmayı başarmış silikon Cepheler sektörde her alanda kullanılmaktadır.
  • Bu uygulama özel olarak yetkili firmalar ile yapılmaktadır. Uygulama öncesi belirli yerlerin ölçüleri alınarak bu alanlara gerekli slikon cephe uygulamaları yapılmaktadır.
  • Dış cephe uygulamalarında kullanılan profiller 54 mm kalınlığında olmalıdır.
  • Çoğunlukla firma, fabrika ve şirket tarzı dış cephelerde uygulanmaktadır.
  • Bu uygulama her alanda tercih edilmektedir bu yüzden müşterilerin de severek kullandığı bir uygulamadır.
  • Burada kullanılan silikon malzeme, özel yapısı ile özel bir üretime sahiptir.

Üretim için kullanılan silikon, yapıştırıcı malzemeden üretilmiştir. Silikon yapısı sayesinde, uygulama alanına doğrudan uygulanmaktadır. Rahat uygulama sayesinde, kolayca kullanımı sağlanır. Özellikle slikon dış cephe uygulamaları uygulama alanında rahat kullanım sağlar, örneğin yağmurlu ve karlı havalarda içeri su ve soğuk geçirmez, özel su olukları sayesinde sular birikime uğramaz ve su birikimi engellenmiş olur. Parlak ve kırılmaz cam mekanizmasının üzerine yapıştırılarak uygulanması sayesinde bu uygulamaya sahip olabilirsiniz. Slikon malzemeler kolaylıkla aşınma yapmaz ve üzerine yapışan malzemeler slikon malzeme üzerinden kolaylıkla çıkmazlar.

Silikon Cephe Uygulamaları Fiyatları

Bu uygulama her alanda kullanılan, özellikli olan slikon yapılı malzemeden yapılır. Genellikle her sektörde rağbet gören bir üründür. Slikon dış cephe uygulamaları müşteriler ve kullanıcılar tarafından sürekli olarak tercih edilen bir üründür. Piyasada sayılı firmalar tarafından yapılan bu dış cephe uygulaması, uygun fiyatlarda müşterilere sunulmaktadır. Firmamızdan fiyat teklifi almadan silikon cephe uygulaması yaptırmayın.

 

Diğer Hizmetlerimiz

Ev Temizliği

Akdoğan Temizlik olarak alıştığın Ev Temizliği hizmetine hızlı ve modern bir dokunuş yapıyoruz, en uygun fiyatlardan temizlik hizmeti veriyoruz.

Dış Cephe Cam Temizliği

İzmir ve çevresinde temizlik alanında lider firmamız Akdoğan Temizlik ile İzmir dış cephe cam temizliği hizmetini profesyonellerden alın!

Dezenfeksiyon Hizmeti

Ev, Apartman, Daire, Otel, Ofis her türlü kapalı ve açık mekanlarınızı, virüs, bakteri, böceklerden koruyun. Akdoğan Temizlik dezenfeksiyon hizmetimizden faydalanın!

Mağaza Cam Temizliği

Ev, Apartman, Daire, Otel, Ofis her türlü kapalı ve açık mekanlarınızın camlarını baştan aşağı temizleyelim.

Işıklandırma Montajı

İç ve Dış cephe olmak üzere İzmir ve çevresinde Akdoğan Temizlik olarak tüm ışıklandırma montajlarınızı yapalım.

Dış Cephe Silikonlama

İç ve Dış cephe olmak üzere İzmir ve çevresinde Akdoğan Temizlik olarak tüm ışıklandırma montajlarınızı yapalım.

Hemen Ulaşın

Akdoğan Temizlik şirketimizden dilediğiniz hizmeti 7/24 alın

+90 533 580 02 69

Hizmetlerimiz

Mesaj At
Canlı Destek
Merhaba!
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Hemen Ara